Kedinin Kucakta Uyuması

poughkeepsie

Soru mu değil mi karar veremedim garip bir şey olacak. Kedim benim odamda genelde ayak ucumda battaniye üstünde veya karşımda sandalyemin üzerinde uyuyor ama asla kucağımda veya bitişiğimde uyumuyor :( Çok özeniyorum öyle olanlara ama takmıyordum tabii ta ki bi yerlerde kediler güvenirse sahibinin kucağında uyur gibi bi yazı görene kadar. İçime dert oldu şimdi. Kedim sürekli peşimdedir hep ilgi ister oyun ister ama temas çok sevmez, kucakta pek durmaz, diğer kediler gibi suratımla saçımla başımla oynamaz. Bunu düşününce normal gibi geliyor aslında ama yine de sormak istedim sizce bu bir güvensizlik belirtisi olabilir mi?

11 CEVAP

hayvansever_

evet biz de tam olarak aynı durumdayız artık takmıyorum öyle yazılara. Tamamen kedinin karakteriyle ilgili.

sanslibuyuyor

benimki de her gün annemin kucağında uyuyor ama benim kucağıma çok nadir gelir bu durum beni biraz üzüyor ama normalde oyun falan oynuyoruz iş uykuya gelince benim değil annemin yanını tercih ediyor :(

LadyAndCat

Hiç peşinden ayrılmadığını söylemiştin.Seni seviyor öyleyse. Hem neden sevmedin ki çocuk?
Belki pek kucak sevmiyordur. Kimi sevmiyor çünkü. Bir dene bakalım, al onu koy kucağına bakalım napacak? Uyurken kucağına al bakalım? Üzülecek bir şey yok. Belki zamanla alışır kucağında uyumaya.

BalliBadem

Benimkide ayak ucunda uyur dibime gelmez evdeki herkese aynı ama kucakta durmayıda sever sadece uyurken dokununca vs darlandığı için olduğunu düşünüyorum

anjelik123

Benimkide aynı kucakta durmasını sevmez uyumaz kucakta asla ama önceden çok daha iyiydik boynumda uyurdu şimdi ise ayak ucumda uyuyor. Kucağım aldığımda kaçıyor ama kucağımdayken dolaşırsam hoşuna gidiyor. Her kedide farklı şeyler var :)

dilaraxx

Peşinde dolaşması zaten arkadaşların dediği gibi güven ve sevginin göstergesi.Benim kedi de temastan hoşlanmıyor ama peşimden ayrılmaz. Koltukta otururum gelir yanımda yatar ama sevilmekten fazla hoşlanmaz.Yatmak için odama giderim komidinin üstündeki kıyafetmin üstünde yatar. Öyle ki tuvalete bile beraber girecez yakında:)),kapıyı kapatırım ağlamaya başlar.Uzun oldu biraz ama kısaca temastan hoşlanmıyor fazla ama,peşinden ayrılmıyorsa seni çok seviyor ve güveniyordur.Rahat olabilirsin bu konuda:))

Anonymus915830

Benim kızım da erkek arkadaşımın kucağına gider masajlar yapar sevdirir kendini benim kucağıma gelmez :D ama sürekli peşimdedir ben nereye gidersem ordadır sürtünür sürekli, kucağımda durmayı pek sevmiyor genelde erkekleri daha çok seviyor :D

Linsenpai

Karakter meselesi büyük ihtimalle, demek ki kucakta uyumayı sevmiyor. Zaten sizi sevmese sürekli peşinizde dolaşmaz ^^

mds50

Babamın ve annemin kucağında uyur gündüzleri bazen ama genellikle alıştırdık battaniye veya kendi yatağında yatıyor kedinin yapısındandır

Anonymus915830

Ama şunu da ekliyim erkek kedim de benim kucağımdan inmez sürekli sevdirmek ister :D biraz cinsiyetle ilgili sanırım bizimkisi

Helppaws

Benimki de pek sevmiyor teması, ama peşinden ayrılmıyor.