Dogum Yapan Kedi Kizginliga Girer Mi

zeynepamuk

arkadaslar 17 subatta 2 tane iran kedisi yavruya getirdi Pamuk. 5 Gundur kizginliktayiz ne yapmamiz gerekiyor kisirlastirma yapmak istiyorum ama kizginligin gecmesi gerektigini soyluyorlar ne yapmam lazim cok fazla miyavliyor ve susmuyor...

4 CEVAP

sarmanbirkedi

Evet doğum yapan kedi kizginliga girer sizin yapmanız gereken onun ciftlesmesini engellemektir. Ayrıca yavrular süt emekten kisirlastirmazsiniz. 2 ay sonra kisirlastirabilirsiniz. Şu an tek yapmanız gereken ciftlestirmemek

Anonymus552223

Kisirlastirin bu durumu gecince ne yapabilirsiniz ki.. yavrular biraz daha emseydi daha iyiymis

sarmanbirkedi

Madem yavrular sütten kesilmiş biraz sabredin kızgınlıktan çıkınca kisirlastirirsiniz. Ama çok küçükler gerçekten biraz daha emseydiler keşke

zeynepamuk

Evet yavrular kuru mama yiyor tuvalet egitimi de oldu sahiplendirdim yavrularimi bir tanesi bende kalicak ama suan uyku duzenimiz kalmadi ne yapmamiz lazim