Kedimin Her İki Kulağında Yara

b1skyy

kedimin her iki kulağında da daha önce hiç görmediğim yaralar oluştu son 1 hafta içinde.
ilk farkettigimizde hep Kaşiyordu 2 gündür kaşımayı bıraktı ama kulağını sürekli sallıyor. gün içinde cevap verebilirseniz sevinirim sokağa çıkma yasağı yüzünden veterinere de goturemiyorum
1.5 yaşında tekir erkek

3 CEVAP

Okidiy

Alerji veya mantar olabilir maması tavukluysa değiştirmeni tavsiye ederim

Anonymus552223

Fotograf atin en azindan veterinere. Krem falan ismi verir kullanirsiniz. Sokaga cikma yasagi olanlara belediyeden ilaç alip getirirler diye dusunuyorum

Simgecetin07

Benim kedim de aynı şeyleri yapıyordu veterinerlik okuyan arkadaşıma sordum kulak uyuzu olmuştur dedi belki sizinki de kulak uyuzu olmuş olabilir.