Pro Choice Mi La Vital Mi?

Minikmuezza

Anket

La vital
(4 oy)
Pro choice
(14 oy)
Toplam (18 oy)

Biliyorum ikiside cok kaliteli mamalar degil anladigim kadariyla orta kaliteli ikisi arasindan hangisi daha iyidir?

15 CEVAP

Anonymus552223

Onlara o kadar para vereceginize yerli mystic veya bonacibo alabilirsiniz.

Carathras

La vital'i araştırmadım hiç ama Pro Choice marka mamaları Çağatay üretiyor (Bonacibo) ve fiyatı daha pahalı içeriği de neredeyse aynı.
Bonacibo deneyebilirsiniz ama önerim Mystic olur. 5 kedim var gayet memnunum ve hiçbirinde ters bir etki yaratmadı.
Özellikle ters etki olmaması çok iyi çünkü içeriğinde mısır ve mısır gluteni olmayan az tahıllı bir mama bu da çok büyük avantaj.
Matisse yerine bile Mystic önerebilirim sırf bu sebepten .... :)

BalliBadem

La vital kötü prochoice yine idre eder

sarmanbirkedi

Pro choice daha iyi ve kotu bir mama da sayilmaz

sarmanbirkedi

Evet mystic ve bonacibo daha ucuz yerli olduğu için ama daha iyi içerikleri

Anonymus552223

Kabizlik oluyorsa mystic öneririm. Benim kedimin kakasi da bazi mamalarda aşiri sert oluyo ve bu iyi birsey degil. Mysticte tam kivaminda oldu:D bazilari ishal yapti diyebiliyor tabi

Minikmuezza

La vitalden once purina one kullaniyordum indirimdeyken almis bulunup ona baslamistim ama indirimsiz hali fiyatini haketmiyor diye yeni degistirdim bu fiyatlarda bonacibo iyiyse onu alirim

hayvansever_

evet onları kullanacağınıza mystic ve bonacibo kullanın daha güzel olur.

Minikmuezza

Mystic e baktim fakat 15 kg luk var ben deneme amacli 1.5 kg aradim ama bulamadim :/

Carathras

Instagram sayfalarından numune isteyebilirsin, ulaştırmaları biraz uzun sürdü ama sonunda yolladılar (tavuklu olanı) ve evdeki 5 yaramaza denettim hepsi yedi ardından 15 kg (steril) aldım ve şuan problemimiz yok.
Ben açıkçası yakında aynı firmanın çıkaracağı KLICKER marka tahılsız mamalarını bekliyorum o zamana kadar Mystic kullanmaya devam edeceğim.

BalliBadem

İdare

Minikmuezza

La vital kitten almistim pakete yeni basladim sayilir o bitince mamayi degistiriyim ozaman

Minikmuezza

La vitale baslayinca niyese kum kabinin cercevesine cok az diski bulasiyor birde kitten almistim baslayana kadar 12 aylik oldu

Minikmuezza

Proplan kitten yarim kilo kaldi o cok kotu etkiledi hem kabiz yapti hemde kusturdu bikac kez onu yiyince kakasini yapamiyor kesinlikle sokaktakilere vericem artik 1 kilosunu

Minikmuezza

Advance kittenda ayni sekilde kabiz yapmisti cok fena ama o kusturmamisti felicia guzeldi ama az yiyordu sevmedi matissede cok kucuk taneli oldugu icin sevmemisti sanirim ama yetiskinini deneyebilirim o fiyatini hakeden bir mama degilmi