Kızım Doğurdu Acil

Okidiy

Doğumu iki gün önce oldu ilk hamileliğinde 5 tane yavru verdi anneliğinde bir sıkıntı yok ama arka bebeklerin çıktığı yer ağrıyor ve acı acı
Miyavlayıp bana gösteriyor ne yapmam gerek birazda iştahsız

4 CEVAP

sarmanbirkedi

Veterinere gitmelisiniz bizim diyebileceğimiz hiçbir şey yok.

Okidiy

Çünkü orasını gösterip miyavlıyor ve sürekli yalıyor arkadaşlar veterineri aradım normal olduğunu hatta bir kaç gün daha hafif kanaması olabileceğini günden güne küçülüp geçeceğini söyledi akıntı yeşile dönerse gel dedi yine de teşekkür ederim

Anonymus552223

Orasının ağırdıgini nasil biliyorsunuz ki

dilaraxx

veterinere gösterin bence.daha yeni doğum yapmış olabilir diye bir ihtimal iştahsız olabilir ama yine de iyi değil.