Yavru Kedilerim Yeni Örtüden Rahatsız Olurlar Mı?

mathildia

Kedim doğurduğunda yavrular için bir kutu hazırlamıştım, içindeki çarşafı değiştirmek istiyorum 2 tarafını da kullandım. Yeni bir örtü koyduğumda yavrular kötü etkilenir mi çünkü burunları hassas kokusundan rahatsız olurlar mı merak ediyorum

6 CEVAP

mathildia

Önce minik minik hapşırdılar ama şu an mışıl mışıl uyuyolar teşekkür ederim :)

dilaraxx

Bence etkilemez onları.Haklısınız onların daha hassas ama pek sanmıyorum etkileyeceğini

dilaraxx

Resim felan koysaydınız miniklerin,çok tatlıdırlar şimdi:))merak ettim

mathildia

Yeni soruda koyuyorum şimdi :)

dilaraxx

Yani deterjan kokusundan felan mı?

mathildia

Temiz örtü sereceğim için deterjan kokuyor ama yoğun bi koku değil ben zor aldım kokuyu. Yavru kediler de bizden daha iyi koku aldıkları için tereddütte kaldım