Minik Torunlarıma Bakınnn (Nazar Boncuğu Emojisi)

mathildia

Minik torunlarımın fotoğrafı istenmiş bir maşallahınızı alırım :) bu arada hazır soru başlığı açmışken miniklerin gözleri açıldığından beri çapaklanıyor ben de internette gördüğüm %3 bozik asitli göz temizleme suyunu hazırlayıp gözlerini o şekilde temizleyip açıyorum fakat sonra tekrar kapanıyor. Bir seferde iyileşme olmuyor mu? Sizin tavsiyeniz nedir?

20 CEVAP

GlsmKrpk

Sağlıklı ve uzun ömürlü olsunlar
Çoook tatlılar çok :)

TATA4242

Göz damlasının en alternatif yolu papatya çayı demleyip pamuk ile pansuman şeklinde uygulamaktır.Günde 3 kere uygularsanız 2 günde etkisini görürsünüz.Ayrıca kimyasal ürünlerin aksine yan etkisi yok denecek kadar azdır.Bu sebeple özellikle yavrularda,bağışıklığı tam oturmadığı için, doğal ürünleri tercih etmenizi öneririm.

BalliBadem

Bende Badem in yavruları olsun çok isterdim Maşallah

Linsenpai

Ay çok tatlılar maşallah nazar değmesin :D minik fareler sjsjsj

Thebeatle

Bende tobrased tavsıye edıyorum ıkı gune kalmaz düzelir