Minik Torunlarıma Bakınnn (Nazar Boncuğu Emojisi)

mathildia

Minik torunlarımın fotoğrafı istenmiş bir maşallahınızı alırım :) bu arada hazır soru başlığı açmışken miniklerin gözleri açıldığından beri çapaklanıyor ben de internette gördüğüm %3 bozik asitli göz temizleme suyunu hazırlayıp gözlerini o şekilde temizleyip açıyorum fakat sonra tekrar kapanıyor. Bir seferde iyileşme olmuyor mu? Sizin tavsiyeniz nedir?

20 CEVAP

dilaraxx

41 değil 41000 kere maşallah:))ben unutup tatlı diye yerim onları bende olsaydı eğer:))

Zeke

Sorunuzun cevabını bilmiyorum o yüzden oyyyy maşallah deyip kaçıcam:)))

LadyAndCat

Tobrased göz damlası alıp 4 gün sabah akşam gözlerine 1’er damla damlatın lütfen. İyileşecektir. Tüm bebeklerin gözlerine bunu yapın
Maşallah dedikten sonra kısırlaştırma önereceğim her zamanki gibi...

Yasin2634

Maşallah nazar değmesin inşallah:)

Anonymus552223

Bu duyguyu yasamak isteyen sokaktan hamile kedi alip, yavrular buyuyunce sahiplendirip sonra da anneyi kisirlastirabilir. Ben kendi kedimi yavrulatmadim ama bu sekilde sokaktakilere yardim ettim cok zor ve guzel bir surecti. Tabi her sokak kedisinde olmaz bizde sitedeki ve her zaman besledigim bana alişik kediydi. Simdi 2 hamile daha var bizim balkona geliyolar arada ama bakalim nereye yavrulayacaklar

hayvansever_

ay çook tatlı ama bunlar. 41 kere MAŞALLAH :) uyguladığınız yöntem daha çok anlık tedavi oluyor vete gidip danışırsanız damla verebilir.

Anonymus552223

Masallah çok guzeller. Gentavet damla cok iyi birkac kullanimda tamamen geciriyo.

bbeyzvv

soğuk çay iyi gelebilir tüyleri kadar ömürleri olsun

Shaco

ben eczaneden normal göz damlası alıyorum ufak bir plastik tüp 1 kedi için yeter 4 -5 günde açıyor sokakta bulduğum ve kedimin yavrularının hepsini bununla açtım yavru kedilerde olan göz çapaklanması sorunu nerdeyse çoğunda oluyor bazılarında daha da ilerliyor ilerlemeden tedavi edin bu arada bir ısırıkta ben alabilir miyim çook şekeerler maşallah

poughkeepsie

AY BEN BUNLARI YERİM MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH MİNİKLERİM BENİİİİMMM

nazliiiig

Yaa bu duyguyu hiç yaşamadım ömürleri çok sağlıklı ve neşe dolu olsun dilerim her an sevildiklerini hissetsinler :*

nazliiiig

Bende sokakta gözü intihapli kedi bulunca veterineri aramistim eczaneden alabilecegim bir damla önermişti insanlarin da kullanabilecegi biseydi isterseniz danışın damla ismi söylerler

Ygmr001

Oyyy minnoşlarım benim 41 kere maşallah darısı benim oğluma inşallah ????????

Shaco

ilermeyediyse 2 günde bile açıyor

poughkeepsie

YAVRU KEDİ GÖRÜNCE İÇİM GİDİYO ISIRMAK İSTİYORUM