Kedimin Dişleri:/

siameselokito

Siyam kedim 5 aylık olmak üzere. kızım birkaç günüdür birden agresifleşiyor ve ısırıyor. Dişlerinin döküleceğini okudum bu süreç hakkında bir fikrim yok. Sinirli olması az yemek yemesi bununla mı ilgili lütfen yardımcı olun teşekkürler

1 CEVAP

hayvansever_

Olabilir. Bu dönemlerinde okuduğunuz gibi diş dökümü olur bazı kediler bu yüzden rahatsız ve agresif olabilirler. Bu dönemlerde ısırma normaldir ona yapacak bir şey yok. Çok uzun bir süreç olmuyor zaten bu dişinizi sıkın kolayca atlatırsınız umarım. Biraz kedinizin suyuna gidin ona ödül maması falan verin.