Minnoşlara Güzel İsimler:)

Yasin2634

2 hafta önce dünyaya geldiler ve isim ne koyabiliriz guzelliklerimize :)

9 CEVAP

LadyAndCat

Sarı: Bal
Beyaz: Kaymak olsun :)
Umarım iyi sahipleri olur ve terkedilmezler.

sarmanbirkedi

Turuncu olanın adı Nos olabilir benim kedim de sarman ve adı Nos . Adas olurlar. Ya da portakal olabilir. Beyaz da tam pamuk adı var

hayvansever_

İsim konusunda önerim olmayacak maalesef bu konuda ben de çok kötüyüm. Çok tatlılar ama umarım sıkıntısız büyürler.

Yasin2634

Çok teşekkür ederim :) elimden geldiği kadar onları çok rahat ettiricem güzelce büyücekler:)

hayvansever_

danışmak istediğiniz bir konu olursa her zaman yazın onların iyiliği için elimizden geleni yaparız.

Yasin2634

Allah razı olsun mutlaka bi sorun yaşarsam size danışırım teşekkür ederim :)

Beyaz çakıl sarı poyraz :( kendi kedilerime benzettim

selveroglum

AURA ve LUNA

selveroglum