Taurinli Macun

tugbamese29

vet’s plus malt macun almıştım denemek için ilk önce zorla vermeye çalıştığım halde istememişti şimdi delisi oldu. Taurinlisini de almak istiyorum ama benim kızım 3 aylık. kullanılıyor mu bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz

2 CEVAP

hayvansever_

üç aylık bir kediniz varsa benim size önere bileceğim bir numaralı ürün gimcat kitten yavru kedi macununu öneririm. Yavru kediler için bire bir mutlaka kullanın bizde 3 aylıkken kullanmaya başlamıştık çok faydasını gördük hem de malt özellikli.

Kuzucansu44

Yavruyken sadece Vitamin v de malt vermek yeterli. Bende 2 kedime taurinli macun kullanıyorum. Ben 8-9 aylıkken vermeye başlamıştım. Marka olarak ta gimcat öneririm.