Önemli

Arkadaşlar erkek kedimin kakasında kan oldugunu gordüm ve kakasını sıvı sekilde yapıyor annem yediklerinin rengi olduğunu kan olmadıgıni soyledi ama ben eminim kan ve sürekli acı çekiyormuş gibi miyavlıyor sebebi ne olabilir
Not:veterinere gotür demeyin yasadiğim yerde 3 tane veteriner var kedi kopek bakmiyorlar sasece sığır hayvanlarına bakıyorlar ilce dışınada cıkamıyorum malum durumdan dolayı o yüzden istesemde goturemiyorum simdiden cevaplariniz icin tesekurler

5 CEVAP

Anonymus915830

Bağırsak florası bozulmuş olabilir, biraz kefir verebilirsiniz içiyorsa. Kan var demişsiniz, iç paraziti ne zaman yapıldı en son ? Parazitten dolayı da kanlı ve ishal şeklinde dışkılama gerçekleşir.

sarmanbirkedi

Mama değişikliğinden yüksek ihtimal 1 hafta uzun bir süre değil. Şu an bekleyin iki üç güne böyle devam ederse bir veterinere götürmeniz gerekir

sarmanbirkedi

Mama değişikliğine gittiniz mi /şu günlerde farklı bir şey yedi mi? Diskilarken zorlaniyor mu?

Shaco

renkli taneleri mamalarda yapıyor bazen veteriner dışkı testi yapması gerek durmunuzu anlıyorum bende köydeyim maalesef burdada yok şehir içine gitmem gerekiyor

Uzun zamandır yemediği mamadan verdim ama 1 haftadır falan veriyorum ilk defa bu gun böyle oldu ve dışkılamakta zorlanmıyor