Veterinerin Verdiği İlaclar

helfreeya

Kedimin gözü iltihaplıydı bende veterinere götürdüm bir şey demeden gözüne bakıp antibiyotik vurdu. Neden olmuş diyence bir şeyler geveledi anlam veremedim iki tablet verdi çeyrek çeyrek 4 gün kullanın dedi. Bu okey damla verdi nasıl kullanmam gerektiğiyle ilgili bilgi vermedi damlayı nasıl kullanmam gerektiğini kaç kez filan anlatabilirseniz sevinirim çünkü adamın beni geliştirdiğini yada (iki işlem için haddinden fazla bir tutar odedim) kazikladigini düşünüyorum

6 CEVAP

LadyAndCat

Kullanım prospektüsüne baktım buyrun:
Her 4 ila 6 saatte bir göze bir ya da iki damla damlatınız.
Bu insanlar için olanı...
Ben başka damla kullanmıştım.
Şöyle öneririm: Günde 3 kez 1’er damla olarak. Kedilerin gözü minik olduğundan 1’er damla yeter.
Kediniz göz enfeksiyonu olmuş ve ciddi bir sağlık sorunuymuş. Çok geçmiş olsun.

LadyAndCat

Hapı ezip toz haline getirip yaş mama veya ev yapımı mama içine koymanızı öneririm.
Göz damlasının adını da yazarsanız internetten inceleme şansım olur.

helfreeya

Tabrodex

Diğer kedimi sahiplendigimde onunda göz enfeksiyonu vardı aynı damlaydı heralde günde 2 kez damlatiyordum 12 saat arayla 1 haftada geçmişti

helfreeya

Teşekkür ederim .

Linsenpai

Bence veterinerimizi değiştirin işini hayvan sevdiği için değil para için yaptığı belli /: çok geçmiş olsun