Kedim Çok Zayıf

Emre41

Scotis sealpoint cinsi dişi1 yaşında kedim çook zayıf. Diğer kedim ile farklı evlerde yaşıyorlardı malum coronadan dolayı ikisi bir araya getirdim. Diğer kedim ankara kedisi 22 aylık kısır erkek . Anlaşamamaları topluca bir sorun ama juliet hanım çok zayıfladı önerebileceğiniz bir vitamin besin takviyesi var mi

3 CEVAP

Viyo, mutamino, Gimcat, zoo

sarmanbirkedi

Ev yapımı bol etli yaş mama verin. Siz nasıl doktor izni ve tahlil olmadan vitamin kullanmiyorsaniz kedinize de veteriner onermedigi sürece vitamin vermemelisiniz. Ayrıca vitaminler kilo aldırmaz kilo alması için sağlıklı beslenmeli

Mutamin*