Kapalı Tuvalete Alıştırmak

poughkeepsie

Kedim ilk kediğinde rahat alışsın diye kapalı tuvaletin üst kısmını çıkarmıştım. Alıştıktan sonra taktığımda girmedi, ben de pek zorlamadım. Ama havalar ısındıkça çişi de dışkısı da daha çok kokmaya başladığı için kapak kullanmak istiyorum. Nasıl alıştırabilirim? Bu süreci evin başka yerlerinde çiş görmeden atlatabilir miyim?

7 CEVAP

Anonymus915830

Giriş çıkış kapağını kaldırarak alıştırın bir süre sonra o kapağıda kapatırsınız

anjelik123

bende açıp kullandım sonrasında kapağını çıkarıp öyle alıştırdım en son kapağını taktım ve komple kapalı oldu eğer üst bölmenin kapağı çıkıyorsa çıkarın öyle deneyin

BalliBadem

Ben zorla alıştırmıştım kapalı tuvalet aldığımda giremiyordu içine koyuncada çıkamıyordu bende içine zorla soktum çıkardım bi kaç kez sonra içine koydum çıkarmadım oda kendi çıkıp öğrendi kısa sürdü öğretmem

sanslibuyuyor

benimki de ilk başta alışamamıştı giriş çıkış kapısını takmadan sadece tuveletinin üstünü kapattım bir ay sonra falan giriş çıkış kapısını taktık hiç sorun yaşamadık tabii siz bir ay bekletmeden de deneyebilirsiniz ben iyice alışması için bekledim

Alaracatlover

Ben kapaüı takıp içeri dışarı egzersizi yaptırmıştım pisilere:)

hayvansever_

giriş kapağını çıkara bilirsiniz belki işe yarar biz öyle alıştık.

poughkeepsie

Teşekkür ederim. Bu arada soru kısmında geldiğinde* yazacaktım o kadar çok kedi yazıyorum ki bu ara kediğinde yazmışım :D