Bunu Oyun İstediğinden Mi Yapıyor?

dilaraxx

Kedimin tırmalayacağı tahta mutfak balkonunda.Ben farklı bir odadayken ben gelene kadar miyavlayıp sonra koşarak mutfak balkonundaki tahtayı hızlı bir şekilde tırmalayıp sonra tuvaletine giriyor.Mutfaktan çıkarken ayağıma pati atıyor.Bu oyun istediği için yaptığı bir hareket mi, yoksa bir gariplik mi var?

10 CEVAP

Oyun yapıyor sana :)

LadyAndCat

Oyun oyun :D

dilaraxx

Önceden yapmıyordu, şimdi yapmaya başlayınca bir garipsedim:))

Zeke

Hahah hep söylediğim gibi kedidir ne yapsa yeridir:)

Zeke

Aynen amacı oyun oynamak istemesi :)) o kadar bulaşıyo ki bizimki de bana, adını değiştirip bulaşık yapmama az kaldı

dilaraxx

@Zeke
Zaten uyumadığı sürece sürekli oyun oynuyoruz. Benim pilim bitiyor , bu deliler yerlerinde durmuyorlar:))

sarmanbirkedi

Ya bir tek benim mi kedim oynamıyor aw. Eskiden saatlerce oynardık ama şimdi oyuncakları umrunda değil ve tim gün yatıyor. Resmen oynamayı özledim

sarmanbirkedi

Kedi otu spreyi alacam ama acil olmadigi icin insanlari bosa yorma gibi bir hakkım yok karantina geçince artık

sarmanbirkedi

Valla hiç bilmiyorum büyüdükçe resmen olgunlaşıyorlar ağır abi oluyorlar ondan olabilir 3 yaşında

dilaraxx

@sarmanbirkedi
Seninki niye oynamıyor?
Benimki valla yerinde durmuyor yordu beni:)) Öncedem miskin miskin yatıyordu,şimdi ikide bir oyun istiyor oynuyoruz , en azından karantina sıkıcı geçmiyor,o da enerji atıyor.