Kaliteli Köpek Maması Arıyorum

pashav89

Yetişkin Alman Kurdum var. Kaliteli, et oranı yüksek bir mama arayışındayım.Orijen, true ınstinct, acana ve nd markalarının çok iyi olduğunu duydum fakat kararsız kaldım. Tavsiyeleriniz bekliyorum.

7 CEVAP

sarmanbirkedi

En iyiler: nd,acana,orijen,true instinct,fitmin purity,naturea

ND alabilirsiniz

pashav89

tavsiyeleriniz için teşekkürler, diğer markalarıda araştıracağım

hayvansever_

nd öneririm acana ve orjin her hayvana iyi gelmiyor, kalp krizi oranını yükseltiği söyleniyor.

Alaracatlover

Sarmanbirkedi inin yazdıkları +bravery

Shaco

bence o tarzda büyük ve kaslı bir köpeğe acana red olabilir

Shaco

orijen çok pahalı ve acana ile arasında pek bir fark yok nd de olabilir