Donör Arıyoruz

Lütfen yardımcı olun. Kedime acil kan nakli yapılması gerekiyor. İstanbul Avrupa Yakasında sağlık durumu iyi, genç, tekir kedi arıyoruz. Yarın naklin olması gerekiyor. Kedim çok zor durumda lütfen yardımcı olun.

27 CEVAP

LadyAndCat

TATA ;
Kendimi zor tutuyorum ama peki cevap vermiycem hiçbir şey yazmıycam senin hatrına.
Böyle insanlardan iğreniyorum ! Uyardığın için sağol çünkü sinirden aklımı kaçıracağımı biliyorsun :D

Teşekkür ederim

Hangi instagram sayfasına yazacağımı bilemiyorum bildiğiniz var mı?

Anonymus915830

Umarım bir an önce sağlığına kavuşur

Anonymus552223

Kan grubu yokmuymus kedilerde? Soru öne çiksin diye yazdim. Cok gecmis olsun.. Sokaga dusme tehlikesi olan bir kedi sahiplenebilirsiniz. Tabi islem bitince de sizle kalsin:) hem kedinize arkadas olur, hem de kedinizi kurtarmis olur.

Çok teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun. Sözde instagramda herkesin storysinde bir kedi, herkes çok hayvansever. Ancak böyle bir durumda çevremdeki ve yakınlarımın çevresindeki hiç kimse yardımcı olmadı. Kendi kedilerine bir şey olacak diye mi korkuyorlar çekiniyorlar bilmiyorum. Ama veteriner donör olacak kedi için hiçbir sorun olmayacağını söyledi. Elim kolum bağlı hiçbir şey yapamıyorum vaktimiz çok daralıyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Ona bir şey olursa ben naparım bilemiyorum. Çok korkuyorum.

TATA4242

Son olarak Ece,Scottishli soruya cevap verme,yani kimse vermesin.

TATA4242

Ya Serpil hanıma söylediğim gibi bazı durumlarda karşı taraf ile tartışmamak ve onu kırmamak için,peki diyip geçmek ve ona istediğini vermem önemli.Tabii bu söylediklerim,Scottish sorusu gibi sorularda geçerli değil.Bu tarz sorularda ise susmak ve cevap yazmamak en iyi cevaptır.Çünkü susmak işitilmeyen bir feryattır.Çünkü iki tarafında sağlığı için böylesi daha iyi.Bu konuşmaların sonu sadece kalp kırıklığı ile sonuçlanıyor.

TATA4242

Ayrıca teşekkür ediyorum

Durum çok acil olduğu için kan grubuyla kedi arama şansımız yok. Şu an bile bir kişi bulamadık. Görüştüğümüz veterinerlerin yarısı önemli derken diğer yarısı şu an için önemli değil dediler bizim de kafamız karıştı ancak Ripple’ın daha önceki ameliyatını da yapan İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Başhekiminin söylediği bu şekilde. İlk nakilde çok farketmezmiş. Zaten tekir kedilerin kan grupları genelde aynı olurmuş. O yüzden başka çaremiz yok. Zaten çapraz test yapılabiliyormuş kanın uyuşup uyuşmayacağını görmek için.

Raubeyaz

Kedi sahiplendirme sayfalarına ve ya post olarak paylaşıp yorumlara ünlü isimleri etiketlerseniz birilerine ulaşır

Alaracatlover

Ne yazıkki yardımcı olamayacağım fakat inş şifa bulursunuz :)