Kedinin Gözünü Kısması

Edaleyna

Kedimin gözü yarım saattir falan bu şekilde daha önce hiç böyle olmamıştı korktum o yüzden bu saatte veterinerde açık değil bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen

4 CEVAP

NSukun

Oynarken biryere çarpmış olabilir bakmaya çalışın hafif aralayıp aşırı hareketli oldukları için oluyor bazen kazalar

Cansumuezza

Bizimkide oluyor arada tozlu kirli yerlere girince vs. mikrop kapıyor Yarına kadar çay ile silin. Yarın eczaneden tobrased göz damlası alıp damlatın hemen iyileştiriyor. Tabi başka bir problem varmı diye gozlemlemeyi unutmayin.

Cansumuezza

Söylediklerim kaşıntı kızarıklık varsa geçerli bir yere carptiysa o başka

Edaleyna

Bakmaya çalıştım kırmızılık falan yok ama biraz gözü sulanmış gibi duruyor, teşekkür ederim