Soru Sorma

bbeyzvv

lütfen artık şu siteyi kısırlaştırma karşıtı sorularla sadece veterinerin anlayacağı şeylerle defalarca sorulmuş sorularla doldurmayın gerçekten önemli ve acil şeyler olabiliyor ne milleti sinirlendirmeyin ne de soru kalabalığı yapmayın yönetici de artık şu sorulara baksın sitede delirmemek elde değil

18 CEVAP

bbeyzvv

bilmeyenle sıkıntımız yok bizim sadece kendini haklı bulan yobazlarla sıkıntımız var kedisini bile bile kısırlaştırmayan zorla çiftleştiren bir yeri kırıldığında doğum yapamadığında doğan yavrulara bir şey olduğunda veterinere gitmeyen ve daha niceleriyle sıkıntımız var ayrıca çoğu fikir sabittir bu konularda aşılar kısırlaştırma için fikir değişmez yeni bir ürün (mama, kum, malt, vitamin gibi ) çıkarsa o tartışılır bin kere tartışılan mamayı daha neden soruyorlar

bbeyzvv

bilmeyenle sıkıntımız yok bizim sadece kendini haklı bulan yobazlarla sıkıntımız var kedisini bile bile kısırlaştırmayan zorla çiftleştiren bir yeri kırıldığında doğum yapamadığında doğan yavrulara bir şey olduğunda veterinere gitmeyen ve daha niceleriyle sıkıntımız var ayrıca çoğu fikir sabittir bu konularda aşılar kısırlaştırma için fikir değişmez yeni bir ürün (mama, kum, malt, vitamin gibi ) çıkarsa o tartışılır bin kere tartışılan mamayı daha neden soruyorlar

Helppaws

@bbeyzvv, bende araştırdım, biliyorum. Ama hâlâ görüşüm bu. Sağlıklı günler dilerim..

bbeyzvv

demek ki araştırmamışsın senin gibiler linçi sonuna kadar hakediyor iyi günler kedinize Allah yardımcı olsun