Bozita Mama.

bihtercik

Kızım uzun süredir N&D yiyor ama değişiklik yapmak istiyorum.
Maddi olarak zorlamayacak ve içeriği iyi olacak bir mama arıyorum.
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar inceleyebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

(Ve bozita yaş mamayı çok severek yiyor.)

12 CEVAP

TATA4242

B kompleks vitaminleri dahi yok,yazmadan önce gine inceledim,hayır bakıyorum bakıyorum göremiyorum.Biotin bile yok :)
Yani hadi onları geçtim,taurin neden bu kadar az.Mutlaka değerlere yazılmayan taurin var ama ginede eklenen taurin çok az.
Dipnot:Emin olmak için,10 kere baktım gine göremedim.Daha önce araştırdığımdada görememiştim.

TATA4242

Bozita mamanın vitamin ve analiz değerleri iyi değil.Sürekli kullanıma uygun değil ama küçük paket alarak 1 ay gibi sürelerle kullanabilirsiniz.

TATA4242

Evet aroma çok işe yarıyor.Hatta sokak kedileri eskiden refleks severdi,ancak bazen maddi gücümüz yetmezdi ve başka mama alırdık ama yemezlerdi.Kabın içine refleks koyduğumuz zaman bekletir,aromasının sinmesini sağlardık.Bu şekilde severek yiyorlardı :):)

TATA4242

Soru filtresindede arayınca,epey cevap verilmiş,orayada bakabilirsiniz.

LadyAndCat

Bihtercik;
Matisse düşünmenizi öneririm çünkü aynı firmanın bildiğiniz gibi.
N&D bu zamanda zorlayabilir sizi anlarım. Matisse aynı firmanın ürünü ve yine iyi içeriği olduğu için deneyin derim.

bihtercik

haklısınız :(
çok çekici gelmişti aslında jdkflfl

sarmanbirkedi

2 kg 93 tl yse bütçeniz yeterli bence fitmin puritye. Kesinlijle bakin derim et oranı nd den daha fazla yuzde 75 falan. Deneyin derim fitmin purity

bihtercik

soru filtresindeki cevaplar tatmin etmedi o yüzden tekrarladım.
2 kgsi 93 tl şuan.
acaba aynı aromaya sahip bir mama ile karıştırsam olur mu?

Carathras

İyi bir mamadan herhangi bir maddi zorlanmanız yoksa kötü bir mamaya geçmeyin bence farklı çeşitlerini deneyin derim....

bihtercik

1.5 kgsi 100 tl onunda.
o zaman onunla karıştırıp en azından 4 kg mama elde edebileceğim bir marka söyler misiniz?

sarmanbirkedi

O kadar pahali degil 10 kg alirsaniz kilosu 38 tl falan oluyor

https://www.*******.com/fitmin-purity-castrate-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-10-kg?gclid=EAIaIQobChMI0L-M88rd6AIVNYBQBh1ZPwh5EAQYASABEgK7SfD_BwE

https://www.*******.com/fitmin-purity-indoor-somonlu-tahilsiz-yetiskin-kedi-mamasi-10-kg?gclid=EAIaIQobChMIzvudp8vd6AIVTbDtCh1qqAqVEAQYAiABEgKTHPD_BwE

bihtercik

sevip sevmeyeceğini bilmiyorum o yüzden 1.5 almalıyım