Sade Beyaz Renkli Scottish Olmaz Mı

Nareekas

Merhaba kedi beyaz renkli fold kulaklı bir scottish fold sahiplendim fakat biri bana dedi ki scottish fold sade beyaz olmaz. Kırma olduğunu söyledi. Doğru mu ? Annesi ve babası ektedir

10 CEVAP

Katya06

Olmaz. Kazıklamışlar sizi. Ağlayın :D

Anonymus552223

Kırmadır umarım. Eklen rahatsızlıgı cekmez belki kırma olursa.

poughkeepsie

1-Olur
2-Ne önemi var

hayvansever_

poughkeepsie :D olabiliyor dert etmeyin ama zamanla bunlara takılmanın gereksiz olduğunu onunla yaşadıkça anlıyıcaksınız.

Alaracatlover

Yani benim kedimde biri kırma bu tekir kırması dedi. Bende şöyle düşündümiyi bari en azından belki eklem rahatsızlığı çıkmayabilir

sarmanbirkedi

Kedi bu ya sanki 3+1 daire. Ne önemi var allah aşkına

Shaco

düz siyahta olur düz beyazda olur desenlide olur alacalıda ne fark eder düz gri tonu sadece insanlara tatlı görünsün diye yapılan dna oynamaları işte sadece kulağı eğik

Kedimiriltisi

Ne kadar salak salak sorular bunlar

Ygmr001

Kırma olup olmamasının ne önemi var şahsen benim kedim cins değil de sokak kedisi olsaydı ben yine onu çok severdim
Siz de kedinizi çok sevin

Alaracatlover

Olur fakat niye bu kadar taktınız :)