Erkek Kedi Kızgınlık

iameceevans

Arkadaşlar erkek kedim kızgınlığa girdi daha 7 aylık niyetim şu zamanlar kısırlaştırmaktı ama virüs var her yerde o yüzden erteledim ama kızgınlığa girdi maalesef bu virüs geçene kadar idare etmek istiyorum 2 gündür 3 defa odamdaki koltuğa çişini yaptı ama öyle çok büyük koku yok odamda sildim geçti o koku bırakma değil gibi sanki sadece tuvaletini yapıyor ve sadece o koltuğa. Bu süreç ne kadar sürer ve engellemek için neler yapmalıyım lütfen yardımcı olun :(

5 CEVAP

sarmanbirkedi

Bakın şu an iyi günlerdeyiz. Veterinerler henüz açık. Bence randevu alın ve kızgınlıktan çıkınca kisirlastirin. Yoksa 3 ay daha beklersiniz

hayvansever_

evet geçme süresi 4-7 gün arasıdır. Bu dönemde yapabileceğiniz extra bir şey yok maalesef engelleyecek.

dilaraxx

Bu süreç 4-7 gün sürüyor.Bunu engellemenin tek yolu kısırlaştırmak.Herhangi birşey şunu ver kızgınlık geçer diyebileceğimiz birşey yok

dilaraxx

Kızgınlık döneminde olduğu için tuvaletini yapıyor dediğiniz gibi.Yoksa kedinin herhangi bir sorunu olmazsa tuvaletini farklı yerlere yapmaz.

iameceevans

Teşekkür ederim