Sokak Kedisi İçin Mama

berqayasin

Sokak kedileri için mama almak istiyorum ucuz yollu ne kullanabilirim

7 CEVAP

sarmanbirkedi

Micho olabilir 15 kg 140 lira kedilerin hepsi çok seviyor ve o fiyata alabileceğiniz en iyi mamadir zaten. Taurin ve vitamin eklemeleri vs uygun

hayvansever_

enjoy öneririm ben onu kullanıyorum seviyolarda

Carathras

Aslında sokak hayvanları için Micho ve Mito modellerine alternatif arıyorum, şu dönemdeki inanılmaz zamlardan dolayı tepkiliyim ...
İçerik olarak aşırı inceleyemesem de fiyatı onlara yakın olabilecek Econature ve Krax var aklıma gelen...

sanslibuyuyor

micho olabilir bütçeniz müsaaitse bonacibo da olabilir bu mamalar yerli üretim ve içerikleri de iyi

sarmanbirkedi

Çağatay peti ben de protesto etmek istiyorum aslında sık sık zam yapıyorlar. Bu yüzden mystic der gecerim

Zeynucka

Petshoplardan 10 liralık mamalardan alıp veriyorum ben hep.

Escaper

Miss Cat aldım kediler Micho’dan daha çok sevdi. 15 kg 125 lira ***’de.