Erkek Kedi Kısırlaştırılınca Hala Koku Bırakır Mı?

Ygmr001

Erkek kedim ara ara koku bırakıyor ve ilerde kısırlaştırma amaliyatını yaptırınca hala koku bırakır mı ?

8 CEVAP

dilaraxx

Hayır bırakmaz.

Ygmr001

Teşekkürler @dilaraxx

Shaco

eğer bahçe kedisi olsaydı bırakabilrdi başka erkeklerde olduğu için kısırlaştırlısada ama yoğun üre li olmaz kokulu değil(sadece bölge belirtme) ama ben ev kedisine göre yorum yaptım onlar sadece kızgınlıkta çiftleşmek için bırakırlar evde başka kedide yoksa ksırlaştırıldıktan sonra bırakmazlar

dilaraxx

Kısırlaşınca cinsel dürtüsü bittiği için bırakmaz

Anonymus552223

En fazla 1 ay daha devam eder

Anonymus552223

Ama etmeyebilir de

Shaco

dişiler için koku bırakırlar yada diğer erkeklere oranın sahibi olduğunu belirtmek için bunların hepsi cinsellik içindir bırakmaz

dilaraxx

Tamam da kızgınlıkta olduğu gibi yoğun bir şekilde bırakmaz