Kedim Mamasını Beğenmedi Nasıl Değerlendirebilirim?

Balllibadem

Kedim mamasını beğenmedi anladığım kadarıyla. elimdeki mamayı nasıl değerlendirebilirim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

10 CEVAP

sarmanbirkedi

Yanlış anlaşılmasın pahaliyi satıp daha fazla mama alabilsin diye dedik çünkü ne kadar kedi doyarsa o kadar iyi.

sarmanbirkedi

A başlığı ben siz açtınız sanmıştım hiç dikkat etmedim

dilaraxx

Kaç kiloluk aldınız 10-15 kg falan mı?

Alaracatlover

Eğer petshoptan aldıysanız değiş tokuş yapabilirler (açık mama ise), yoksa sokak kediciklerine verebilirsiniz:)

sarmanbirkedi

Eğer pahalı bir mamaysa letgodan satabilir ya da petshopa satabilirsiniz. Fazla pahalı değilse sokaktaki canlara verebilirsiniz

sarmanbirkedi

Eğer pahalı bir mamaysa letgodan satabilir ya da petshopa satabilirsiniz. Fazla pahalı değilse sokaktaki canlara verebilirsiniz

sarmanbirkedi

Yanlış anlaşılmasın pahaliyi satıp daha fazla mama alabilsin diye dedik çünkü ne kadar kedi doyarsa o kadar iyi.

Shaco

daha sonrada yiyebilir belki biraz bekleyin 1-2 güne yemezse sokaktaki canlara değerlendirin en iyisi yada yakınlarınızdan isteyenlere verin

BalliBadem

Ufak bi saklama kabına kendi mamasından az birazda sevdiği bi mamadan koyun bekletin 2 gün yadadaha fazla kokusu geçince yüksek ihtimal yer yoksa sokaktakiler yiyebilir

BalliBadem

Aa evet kullanıcı adımız aynıymış yeni fark ettim ama ben mama kullanmıyorum