Kedim Kendini Temizleyemiyor

Arkadaslar kedim hamile karnı baya şiştiği için arkasına uzanıp temizleyemiyor afedersiniz ama arkası hep popsu kaka ve orda kurumuş kalmış ne yapmam gerekiyor

9 CEVAP

dilaraxx

Eldiven takıp ıslak mendille veya ıslak birşeyle silebilir misiniz?

Aslında onu denedim ama tedirgin oluyor ve kaçıyor kendimden uzaklaştırmayım diyede bidaha yapmadım

dilaraxx

Valla aklıma başka birşey de gelmiyor

Shaco

yaş mama yerken yada oynarken ıslak mendille silmelisiniz yoksa poposu git gide tariş olur ve kaşınmaya başlar

Poposunu yikasam bunun ona bi zararı olur mu

dilaraxx

Şuan hamile sudan korkup kaçar başına bir kaza gelebilir bence yıkamayın şimdilik

poughkeepsie

Ödül maması tarzı sevdiği bi mamayı verip hafif hafif severek ıslak pamukla temizleyebilirsiniz korkacağını sanmıyorum rahatsız olur ama çok sert hareketler kullanmadan ve hızlıca yaparsanız hallolur

Cevaplariniz icin teşekkürler

anjelik123

Çok sıkmadan ıslak mendille silin masaj yapar gibi