Kedim Kamuran

patkam

arkadaslar benım kedim kamuran 10 aylık erkek kedi onu kuru mamaya nasıl alıştırabilirim ? biz mutfaktayken sürekli miyavlıyor

4 CEVAP

Badems

Aslinda biraz gec kalmissiniz, bu zamana kadar neler yedi ? Kedinize bir ara kan testi yaptirin lutfen. Alistirmaya gelince de kisir mi degil mi bilmiyorum fakat ona uygun olarak kaliteli bir mama alin. Yas mama da alin, aralarda verin ki iyice alissin. Kuru mamaya alisacaktir illa ki, o sure boyunca sakin normal yemek vermeyin ac kalinca kuru mamayi mecbur yiyecektir emin olun. Yedigini gordugunuzde de odul olarak kucuk kucuk yas mamadan verebilirsiniz.

Badems

O zaman ona göre mama alırsınız.

patkam

???

patkam

Kısırlaştırılmış kedi