Kedi Maması

Alaracatlover

Arkadaşlar biliyorsunuzdur belki ben nd ve proplanı karıştırıp veriyorum oğluma fakat şunu gözlemledim (kilosuna bakmadım) çok şişko duruyor bu yüzden nd ile hangi mamayı karıştırabilirim? ( çünkü fazla protein ona iyi gelmiyor amaç dengelemek.)

4 CEVAP

onurtemiz

Paketlerde protein dengeleri yazıyor düşük olanı alıp verebilirsiniz. Proplan ın yüksek olmayan protein i deneyin derim.

Düşük proteinli beslensin istiyorsanız düşük proteinli mamalara yönelebilirsiniz. Bu şekilde yine mamanın içeriğindeki kadar protein alıyorlar. Mama karıştırmak doğru bir yöntem olmayabilir.

sarmanbirkedi

Sadece mystic alıp kullanabilirsiniz. Karıştırmak istiyorsanız micho alın yüzde 32 protein