Kedimin Vücudunda Tuy Dökülmesi Ve Yaralar

Thebeatle

Kedımın gogus kısmında fotoğrafa ekledıgım şekılde tuy dokulmeleri ve yaralar mevcut ne yapmalıyım

10 CEVAP

aysebudur

Hanımefendi veterinere giderseniz daha doğru ve sağlıklı sonuçlar alırsınız

emin değilim, mantar olabilir mi?

Fatih55

Veterinerinize wpden fotoğraf gönderebilirsiniz

bbeyzvv

kediniz dışarı çıkıyor mu ya da evde başka kedi var mı kavga ettiyse ondandır

bbeyzvv

veterinerden bilgi alana kadar antibiyotik krem sürün

Veterinere biryerden ulaşın yaraların fotoğrafını atın şimdilik baticon kullanın

Thebeatle

Su an salgın dolayısıyla cıkamıyorum bulundugum yete veterıner uzak mlesef????

Thebeatle

Evde basşka kedı var dısarı da cıkıyo bende ılk basta kavga ettıgı ıcın olabılecegını dusundum ama bı kac gun sonra dıger tarafta gorunce emın olamadım????

Thebeatle

Veterınere ulasamadım batıcon yok oksejenlı su olur mu acaba

Thebeatle

Antıbıyotıklı krem olarak onerınız varmı acaba evde olanlardan sursem ne onerırsınız