Kedim Titriyor

Damlahalici

Her zaman değil fakat bazen kedim kısa kısa üşür gibi titriyor. Mesela 1 sn titriyor 3 sn bekliyor sonra tekrar. Mırlama tarzı bir şey değil bildiğiniz titriyor bunun sebebi ne olabilir? Üşümediğini biliyorum. Araştırdım fakat sonuç çıkmadı. Gayet hareketli ve oyun seven bir kedi

4 CEVAP

Thebeatle

Kan sekerı dusmus olabılır tıpkı ınsanllar gbı onlarında kan sevıyesı degısebılıyo az yemek yemesı de etkıleyebılır.aynı zamanda stresten de tıtreme gorulebılır

Shaco

vücut sıcaklığının fazla yükselmesinden dolayı olabilir fazla haraket edip koştuysa ve bir yeri ağrıyıroda olabilir

mrtunaboylu

Benim kedim kızgınlığa girdiğinde tamda anlattiginiz gibi titriyordu. Birçok sebebi olabilir.

Damlahalici

Yemesi ve kilosu çok iyi, kızgınlık dönemini atlatali da çok oldu. Yemeği her zaman önünde olduğu için istediğinde yiyor kan şekeri olacağını da sanmıyorum fakat stres olabilir haklısınız. Yanıtlarıniz için çok teşekkürler ????