Kedimin Patisindeki Uzantı

limonane

Kedimin patisinde tırnağa benzer bir uzantı çıktı. Ne olabilir?

4 CEVAP

Linsenpai

Dün bir veteriner soru açtı sorularınızı sorabilirsiniz diye soru cevap kısmına bakarsanız karşınıza çıkacaktır. Fotoğraf atıp ona sorun derim en iyi o anlar. Geçmiş olsun şimdiden.

iremgunduz

Aynısı benim kedimde de vardı kumunun tanesi tüylerine yapışmış olabilir ben hafif nemli gliserinli bi bezle sildikten sonra çıktı hemen

bbeyzvv

tırnağı kırılmış korkulacak bir şey yok

limonane

Fotoğraflarda çok belli olmuyor ama tüylerin arasında değil patideki tüysüz deri gibi olan yerden çıkıyor. Yeni fotoğrafını çektim ama yükleyemedim .Bende acaba kumlardan mı diye düşünmüştüm ama çekmeye çalışınca canı yanıyor ve çıkmıyor. Silmeyle de geçmedi. 2-3cm uzunluğunda bir çıkıntı.