Siyah Nokta

anjelik123

Tomy de yeni farkettim yumurtalıklarında böyle siyah noktalar var neden olabilir. İshal diye traş etmiştim ama 2 ay falan oldu sanırım belkide daha fazla onunla bir ilgisi varmıdır? Yada başka bir şeyden olabilirmi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

5 CEVAP

bbeyzvv

kullandığınız kum mama alerji yapmış olabilir

Bizdede var :) bende kısırlaştığında gördüm normal bence leke gibi birşey

anjelik123

Hiç dikkat etmemiştim yürürken gördüm çok ellemekte istemiyorum rahatsız olur diye ıslak mendille silmeye çalışıyım bi eğer çıkmazsa lekedir. Yorum için teşekkürler

anjelik123

Silmeye çalıştım ama miyavlayınca bıraktım çıkmıyorda umarım lekedir alerjilik bir durum yoktur

bbeyzvv

ıslak mendili kedilerde kullanmayın kullanacaksanız suyla durulayıp kullanın böyle siyah şeyleri sirekli suyla silmek çıkartır bi deneyin