Kedinize Pişmiş Balık Veriyor Musunuz?

Sut_lac

Arkadaşlar kedime fırında pişmiş yağsız tuzsuz somon balığı vericem ilk kez ama kendi mamasını iştahsız yer de, devamlı bundan ister mi ondan korkuyorum biraz :)) not: (doktoru haftada bir az ev yoğurdu dısında bir sey verme diyor... :)

3 CEVAP

BalliBadem

Verebilirsiniz sorun olacağını zannetmem ben kuru mama kullanırken uzun süre boyunca hergün yada 2 güne bir hazır ve ev yapımı yaş mama verdim ve kuru mama yemeyi asla reddetmedi

anjelik123

Ben kızartma vermiştim ve bayılarak yemişti :) anneye süt yaptığı için vermiştim tomye de yermi diye ve severek yedi kılçıksız verin bir sıkıntı olmaz :)

Gulsahka

Ben de haşlanmış tavuk ve yaş mama vermediğim zaman yoğurt veriyorum. biraz önce ben de fırında balık verdim ama yemedi maalesef çok.