Uyku Ve Halsizlik

altininannesi

Kızım 6 aylık şu an ve son 2-3 gündür normalde uyuduğundan daha çok uyuyor ve halsiz.Yemesi içmesi her şeyi normal,ateşi de yok anlamıyorum sizce neden olabilir?

5 CEVAP

sarmanbirkedi

Ergenlik ya da mevsim değişikliği olabilir.

sanslibuyuyor

benimki de bu aralar normalden fazla uyuyor mevsim değişikliğindendir büyük ihtimal

altininannesi

Teşekkür ederim cevaplarınız için :')

Normal zaman zaman böyle olabiliyor kediler ve artık yetişkin oluyor

psabrk

Bizimkide sürekli uyuyor bu aralar :D insan şüpheleniyor normal olarak ahahah telaş etmeyin :)