13 Günlük Yavru Kedimin Poposundaki Şişlik Acil Yardim Lutfenn

Tikos

Arkadaslar merhaba. Birkac gun once yazmistim kedimin poposunda sislik olustu diye hem de 13 gunluk daha neden oldu hic anlayamadim apse gibi gozukuyor veterinerimizi ve basla veterinerleri de aradik kediniz daha cok kucuk o yuzden anal kanal iltihabi olmaz dediler ve dediler ki rekabet vardir diye tirnak darbesi almistir kardeslerinden. Ama boyle bisey mumkun degil ben surekli gozlemliyorum kedilerimi hic yara mara bisey yoktu sadece yavas yavas sisti. Biz de artik yapacak bisey olmadigindan yarin veterinere annemi gonderme karari aldim ama bebegimize korona bulasirmi sizce haberlerde bir kaplana bulastigini duydum cok korkuyirum hem annem hem kedimiz icin. Bir de sizce oradaki iltihabi patlatip sondururlerse bebis korkup ya da atesi cikip sonradan istahdan kesilir mi cok endiseliyim sizce evde kalmasi daha mi iyi cok korkuyorum beni. Yuzumden bisey olacak diye

4 CEVAP

Tikos

Lutfen yardim edin

Anonymus552223

Daha da mi kotulesti?

gevezeuzayli

Önlemlerinizi alıp veterinere götürmelisiniz bence. Aksi takdirde zaman kaybederek daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Ya da öncelikle veterinerinizi görüntülü arayıp kediyi göstermeyi deneyebilirsiniz.

psabrk

Götürdünüzmü neymiş acaba orasındaki şişlik öğrenebildiniz mi ?