Bilgilendirme Lütfen Bakın.

sarmanbirkedi

Büyükşehirlerde sokağa çıkma yasağı ilan edildi bildiğiniz üzere. Kedisinin aşı tarihi gelen, kısırlaştırma randevusu olan, kedisine acil bir şey olan vs gibi durumlarda veterinere gidebilirsiniz. Valilik izniyle her 50.000 kişiye bir klinik açık kalacak. Ayrıca lütfen sokaktaki canlarimiz icin balkonunuzdan bir şekilde kapla mama indirin, bahcenize şimdiden mama koyun, su kaplarini tazeleyin yani onları da unutmayın.

5 CEVAP

BalliBadem

20 yaş altına yasaktı zaten yani banada hergün indiriyordum yemek ama sokağa çıkma yasağıda beni durduramaz (: yinede hergün gizlice yemeklerini indireceğim 5 dk lık iş umarım sorun yaşamam

Anonymus552223

Ben uzun zamandir alistirdim yogurt kutusunda iple saliyom. Bazilari balkona tirmaniyo zaten. Hatta apartmana girip kapiyi çalan da var:D

Anonymus552223

Erkekse daha cok bagirir. Erkek kediler biraz ariza oluyo.

bbeyzvv

ben karşı komşumla zaten her gün kedileri beslediğim için kavga ediyorum yemek atılır yine de su için indiğim an ihbar eder :(

BalliBadem

Benim tekirde acıkınca binaya girip bas bas bağırıyor bende binadan çıkarıp besliyorum (: