Sokağa Çıkma Yasağının Etkisi Ne Olacak?

ElizaxFF

İyi akşamlar herkese, köpek sahiplerinin beni anlayacağını düşünüyorum. Köpeğim dışarı çıkmazsa imkansız çişini yapmıyor. Bir vaktini kaçırsak bile ağlamaya başlıyor hemen. Bildiğiniz gibi İtalya, İspanya, Fransa gibi bazı Avrupa ülkelerinde sokağa çıkma yasağı köpek gezdirmeyi hariç tutuyor. Türkiye'de bundan söz edildiğini duymadım. Bunun için izin almak gerekiyorsa yapmak istiyorum, bizler ne yapacağız fikri olan var mı?

9 CEVAP

Anonymus552223

Ben olsam cikardim hemen kapi onune.. baktiniz gordunuz polis geliyo kacarsiniz:D yasagin mantigi haftasonu insanlarin piknige, sahile vs gitmemesi, toplu alanlardan uzak durulmasi.ama insanlar her zamanki gibi gtunden anlayip marketlere kosup gereksiz kuyruklar oluşturarak, butun mantigi yerle bir ettiler

bihtercik

ülkemiz hayvan sevmiyor, başkanlar onları önemsemiyor.
bu tuvalet olayını da 2 gün eve yapıversin canım ne olacak zihniyetine çevirirler.
bence siz şimdiden eve bez koyun.

psabrk

Kapınızın önüne çıkartın yaptırın bir şey diyeceklerini sanmıyorum eğer bu yasaklarla alakalı aklınıza takılan bir şey varsa 155’i arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz bu konularda buradan kimse sizlere yardımcı olamaz :)

Alaracatlover

Eve kedi kum kabı altı spariş edin birde sahte çimen kendi ufak bahçenizi yapabilirsiniz :)

Anonymus552223

O kadar uzaklasmayin kapi onunde iki tur atmaya da kimse bisey demez, en kotu firina gidersiniz firinlar açik

ElizaxFF

keşke yapsa ben temizlemeye razıyım. Ameliyatından sonra 3 gün beklemişliği var yapmıyor ve sancılanıyor

sarmanbirkedi

Bence de 155 ı arayıp hiç olmazsa izin isteyin bir şey deyin

Zeke

Bahçeniz vardır umarım:/

ElizaxFF

Ne bahçe var ne de doğru düzgün balkon, sadece evin yanı park, parka gidince de daha çok göze batıyoruz :/