Köpekler Ev Yemeği Yer Mi

Sulecrn

Bir köpek sahiplenmek istiyorum (golden)
Çoğunluk olarak haşlanmiş sebzeler ve et vermek istiyorum ara sira da kuru mama bu doğru olur mu . Eğer yanlış ise uygun fiyatli mama önerir misiniz ?♡

8 CEVAP

Bulutcemre

Evde hazırlanmış mama verebilirsiniz ama sizin yediğiniz yemekleri değil. Yine ona özel yiyecekler. Kuru ve yaş mama da verin arada bence

Shaco

ev yemeği derken her ev yemeği köpekler için faydalı değil ve verilmemesi gerekir genel olarak et yemekleri(tuzsuz) verebilirsiniz.
-havuç
-brokoli
-lahana(sevmezler ama deneyebilirsin)
-ıspanak
-haşlanmış patates gibi sebzelerde verilebilir ben haşlanmış et sebze ve mama karışık besliyorum

BalliBadem

Haşlayarak yapacaksanız yemeğini köpek multivitamini kullanmanız daha iyi olacaktır

BalliBadem

Uygun fiyatlı arıyorsanız bence *********dan alın kuru ve yaş mamasını haftada en az 1 konserve yesin bence hem daha güvenilir ve köpek sahipleri seviyor *********yı

BalliBadem

En güzel evde ona özel hazırlanacak mamadır fakat kendi yemeklerinizden ve artıklarınz ile besleyemezsiniz ve evde ona hazırladığınız yemeğin dengeli olduğuna emin olun ben haşlama yerine barf öneririm size araştırabilirsiniz barf ta vitamin değerleri ölmediği için daha dengeli oluyor (ısıl işlem gören herşeyin vitaminleri ölür kimyası değişir) evde hazırlamak da zor değil barf ı
-18 mümkünse - 20 dereceye çıkan bi buzluk soğutucu olması yeterli

Sulecrn

Teşekkürler bir mama buldum
NEWDOG adinda çoğu kisi iyi yorum yapmış sizce nasıl

BalliBadem

İyi değil newcat i sokak kedilerine vermiştim ama bidaha almadım ilk içerik tahıl çünkü et yok yani ve etçil bunlar et protieini dahi yok

Sulecrn

Hepinize teşekkür ederim