Yavru Kedimde Akıntı Var Yardım Edin

selinaymeow

Arkadaşlar yavru kedimin organında iltihap akıyordu temizledim sonra baktım ki kuyruğuna falan da bulaşmış hatta kurumuş orda bayadır akıyor demek ki. yasak var veterinere götürüp soramıyorum kedimin nesi var? Yardımcı olun lütfen

5 CEVAP

selinaymeow

İnşallah öyle bir şey değildir yasak kalksın ilk işim vet gitmek :(

Anonymus552223

Burda bir veteriner vardi sorulari cevaplayan ona sorun

psabrk

Veterinerinizi arayıp sorabilirsiniz veterinerler açık bizlere yasak ama.Veya polisi arayın veterinere gideceğim diye bilgi alın karnesiyle beraber gidin bir sorun olmaz veterinerleri açık tuttuklarına göre böyle bir kural vardır herhalde.

bbeyzvv

profilimde yumurtalık iltihabını anlattım onun akıntısına benziyor ama daha çok küçük :((

bbeyzvv

umarım değildir geçmiş olsun tüyü kadar ömrü olsun