Yurt Dışında Yaşayan Tanıdiğı Olanlar?

Htcozlp

Arkadaşlar merhaba,dün tavsiyeleriniz üzerine facebook taki gruplara ilan açtım.Bircok ınstagram sayfasına ilanlarını paylaşırdım.Şimdi sizden bir şey istiyorum.Yurt dışından bağış toplayabilmem için bir paypal hesabına ihtiyacım var.Tek istediğim şey bu hesabı açıp, bağış kampanyasında bu hesabı kullanmak.Bagış toplandığı zaman ise o kişinin bana göndermesi gerekiyor.Yurt dışında tanıdığınız varsa sizden ricam lütfen durumu onlara anlatıp yardımcı olup olamayacağını sormanız.. Inanır misiniz bilmiyorum fakat elinde ilacı olan biriyle tanıştım,yardım etmek istiyor.fakat buna başlarsam devamını getirmek istiyorum.Bunun için de bu şekilde bağış toplamak istiyorum.ilacin devamını bulduğum zaman para ihtiyacımız olacak.Yardim etmek isteyen olursa paylaşım yapmanız bile benim için yeter.simdiden teşekkür ediyorum hepinize

4 CEVAP

Katya06

Gurguru fipi yenecek gibi bir Instagram hesabı açıp gönderi paylaşırsanız birçok sayfa repost yapacaktır. Sayfayı bize ulaştırırsanız bizde paylaşılmasına destek olalım..

Zeke

Netleştirmek için soruyorum, yurtdışında olan kişinin hesabını mı paylaşacaksınız oradan para göndersinler diye?
Bir de herhangi bir ülke olur mu?

Htcozlp

Resmî ekledim sanıyordum fakat eklememişim,cevap yazarken görsel ekleniyor mu? Ona gore atayım. @Zeke yurtdışında olan kişi evet bir paypal hesabı açacak.Ve facebook,gofundme gibi siteler üzerinde onun hesabıyla bağış toplamaya çalışacağız.Tam detaylı bir şekilde bilmiyorum , bildiğim kadarıyla böyle, Abd,italya,fransa,almanya,isviçre,ispanya,hollanda gibi birkac tane daha ülke var

LadyAndCat

Hatice canım olmaz çünkü başkasının hesabı PayPal’da başkasının adına senin kimliğinle uyuşmuyor bu yüzden olmuyor. Kabul edilmez...