Kedimin Dilinde Mavi Bir Renk Var Ne Yapabilirim

nergiss

mrb arkadaşlar bugün kedimle oynarken dilinde mavi renk fark ettim ne yapıcağımıda bilemiyorum malum sokağı çıkma yasağı var kötü birşeymi acaba halsizlik iştahsızlık falan da yok normal davranıyor şuan ama yardımcı olurmusunuz lütfen

9 CEVAP

Zeke

Bu arada izin alıp vet.e gidebiliyorsunuz

LadyAndCat

Fotoğraf çekip atarsanız bakıcam...
Kansızlık, kalp, akciğer ve iç hastalıkları rahatsızlıkları nedeniyle mavi dil görülür.
Kediniz kaç yaşında? Ne zaman fark ettiniz? Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

nergiss

Kedimi sokaktan sahiplendigim icin yasini bilmiyorum fakat 1 yasinda gibi duruyor.bugunde tesadufen oyun oynarken fark ettim ozel bir mama tercih etmiyorum normal paket mamlardan kullanıyorum. Birde yeni doğum yaptı 2 tane yavrusu var yavrular 14 günlükler sanki sutunde azalmada var gibi

nergiss

kedimin fotografını attım ama sanırım yeni soru şeklınde atmısım burdan nasıl göndericeğimi bilmiyorum .

Zeke

Mavi renk mi:/
Garip bir şeyi ağzına sokmadıysa ciddi duruyor. Gerçi öyleyse de ciddidir bence.
Mavi renkli bir şey var mı ulaşabileceği? Tükenmez kalem geldi aklıma:/

psabrk

Veterinere gidemiyorsanız bile arayıp söyleyin bakın sizlere bir kaynak buldum ve bu kaynakta bunun ciddi bir durum olduğu aktarılmış : https://tr.dawiscats.com/bir-kedinin-neden-mavi-bir-dili-var/

nergiss

Tükenmez kalem falan onun ulasicagi yerlerde degil1 esyalarimla oynamayi sever bilerek dolaplarima saklıyorum zaten bu aralar gözümün önünde hep yariminiz için teşekkürler yinede inşallah ciddi birşey değildir şimdiden korkmaya başladım ????????

Bulutcemre

Veterinerinize danışın bence bu ciddi bir durum gibi.

FatmaAres

Benim yavru kedimin dilide böyle. Siz ne yaptınız ne çıķtı?