Terrier Cinsi Köpek

Kadeeerr

Merhaba. Terrier cinsi köpek sahiplenmek istiyorum. Yaklaşık 4 aydır bir ailenin yanında . Acaba bize alışması onu yıpratır mi alisabilir mi

4 CEVAP

Alaracatlover

İlk bir kaç hafta sıkıntı olur fakat ilgi ve sevgiyle halledebilirsiniz:)

Shaco

2 yaşında alışanda var sizin ona davranışlarınza ve köpeğe bağlı 4 aylık daha çok küçük adapte olursa kolaylıkla alışır

Shaco

eski ailesine sevdiği şeyleri ve huylarını sorarsanız ona göre davranırsanız daha kolay alışır :=)

chivavaa

ilk zamanlar biraz kendini uzak tutar ama sonra alısır sıcakkanlılar