Islık Çalınca Sizin Kediniz De Korkuyor Mu?

Zeke

Birkaç seferdir farkettim de ıslık çalınca ölümüne kaçıyorlar:D
Sebebini bilen veya deneyen var mı?
Yoksa sadece bizimkilerin mi şapşallığı:D

15 CEVAP

NSukun

Bizimki ıslık çalınca köpek gibi koşarak geliyor :))

Zeke

Siz gelsin diye ıslık çalıyormuşsunuz, ben de gitsin diye çalayım bari:D

anjelik123

:D bizimkiler umursamıyor galiba bi süpürge sesinden korkuyorlar o kadar tuhaf tuhaf alışkanlıklar kuş sesi duyunca hemen camın önüne atlarlar yada sinek gördüklerinde onu öldürmeden rahat etmiyorlar :D

Yasin2634

Benim kedi korkmuyo sadece sen napıyosun der gibi değisik bi bakış atıyo :) sadece telefon sesini duyduğu zaman irkiliyo resmen çok rahatsız oluyo :)

ZehraBulutt

Benimkiler korkmuyor ama ben çok kuvvetli çalamıyorum, sizinki parmakları ağıza götürmeli fffiiiyyytttt diye ses çikaran ıslıksa ondan korkabilirler.

Sselin1

Benimkilerde islik calinca geliyorlar öyle aliştirdim çünkü. Yaş mama malt vs vermeden once islik caliyordum. Simdi islik caldim mi kosuyorlar. Cagirmak daha kolay oluyor. :)

anjelik123

Bende denedim :D şapşik gibi bakıyorlar yüzüme sonra totolarını dönüp gidiyolar :D

Zeke

:D birisi ilk duyduğunda kaçacak delik aramıştı.
Şimdi yine denedim, etrafına bakındı gözleri yuvarlayıp,sonra yatağına koştu arkasına bakmadan:D

Zeke

Ay anlaşılan anormal olan bizim kızlar:D neyi çağrıştırıyor da kaçıyorlar vallahi merak ediyorum

altininannesi

Benimki de korkuyor ıslıktan ya

Zeke

Tek deli annesi değilmişim iyi bari:D

Zeke

:D hahaha çok güzel betimlemeydi.

Hayır benimkini ben bile zor duyuyorum, onlar ne ara duyup korkuyor onu da anlamış değilim:D

BalliBadem

Badem de kaçtı (: ama süpürgeden korkmuyor çok fazla arada 2m olsun oturur izler süpürgeyi

Zeke

@BalliBadem O kaçış halleri harika değil mi:D
Bizimkiler de temizlik yapılırken izlemeyi aşırı çok seviyorlar.
Balkonda yaşadıkları için mahvediyorlar orayı tabi. Sık sık yıkıyoruz, oturup film izler gibi izliyolar suyla falan oynuyolar. Sonra oyun sırasında canları su istiyo fırt fırt su içiyolar :D
Annem de kızıyo kalkın yardım edin bi işe yarayın diye ama nerdeee :D

Patihome

Bizimki mıykkk deyip pati atıyo 😂😂😂