Kedim Ne İstiyor

Arkadaslar kedim gece doğum yaptı 5 yavru dogurdu bi tanesi oldü suan 4 tanesi sağlıklı geceden beri sadece 2 kere tuvalete çıktı ve yanina geldiğimde gozlerimin icine bakarak miyavlıyor sanki bir şey istiyormuş gibi yemegini suyunu yanina koydum tuvalete cikacagi zaman çıkartiyorum fakt karninda biraz şişlik var karnını sevince miyavlaması bitiyor ve hoşuna gidiyor gibi sizce sancıları mı var yoksa başka bir şey mi

5 CEVAP

NSukun

Gaz olabilir doğumdan sonra ilk 48 saat falan ayrılmıyor yanlarından sizinki yine iyi tuvaletini yapmış benimki 36 saat hiç tuvalete çıkmadı mamasını da elimde yedirmistim gözüne bakıp miyavlamasi bekli bakmandan rahatsız olduğu içindi benimki de aynıydı sağlıkla büyüsün bebisleriniz

NSukun

Karnını sevince rahatlıyor da büyük ihtimalle gazdır sevin bol bol birde varsa sıcak su torbası yada ılık havluyla ısıtın sıcak iyi geliyor gaz sancısına

Tesekkurler birde yavrulardan en son dogan sadece uyuyor meme bile emmiyor normal mi

poughkeepsie

Benim bilgim yok ama nolur fotoğraf atar mısınız... yerim o minikleri

NSukun

Görmediğiniz zaman emiyordur mutlaka alıp memenin yakınına bırakın