Kedi Maması Önerisi

GammaLamina

Merhaba. Kedilerim 1 yaşını geçtiler ve kısırlar. Hep ND yediler. Şu an aile evinde olduğumuz için mideleri sürekli bayram ediyor. Yoğurt, tavuk yiyorlar sürekli. ND'den daha düşük proteinli bir mama önerisi almak istiyorum o yüzden. Mamayı yaklaşık iki hafta kadar kullanacağız ama lütfen içinde taze ya da kurutulmuş gerçek et bulunsun. Teşekkür ederim şimdiden.

11 CEVAP

GammaLamina

Kendi evimde haftada dört kere veriyorum neredeyse ama burada her gün yiyorlar. Birazcık da bahane benimkisi, yeni marka denemek için hehehhe. Teşekkür ederim.

bbeyzvv

mystic için çok fazla kötü yorum var dışkıda sorun çıkarıyormuş numune isteyip deneyin sizde olmazsa kullanın

bmcat

N&D düşük tahıllı %38
Fitmin %35
Naturea %32
Matisse %31
Brit Care %36
Bozita %32
Sanabelle %29
ProPlan %36-41

Gkocg

Acananın petlebide yazan oranları yanlış, kendi sitesinden bakın. Onda da %36 civarı var

sarmanbirkedi

Kesinlikle mystic öneririm içinde kurutulmuş et var ve protein oranı yüksek ya da düşük değil ideal seviyede. Bu arada yoğurt, tavuk sürekli verilmesi gereken şeyler yani ödül olarak değil düzenli vermelisiniz sağlıkları için

Gullls

Proplan

bmcat

kısırlaştırılmış kedi mamalarının protein oranları

GammaLamina

Teşekkür ederim yorumlariniz için.

Carathras

Bende Mystic öneririm.

GammaLamina

Acana Wild Prairie'de karar kıldım. Protein oranı %25. İki hafta bize yetecektir.

GammaLamina

Ben de diyorum acaba bir porsiyonunda falan mi ahahahahha. Tesekkur ederim uyardiginiz icin.