Kedim Kaçıyor.

hayvansever_

kedim bu sabahtan beri onu sevmeme izin vermiyor. Yanına gidince hemen oradan gidiyor, sevmek istediğimde elimi ısırıyor. Yanımda duruyor çok azda olsa ama ona döndüğüm anda hemen gidiyor. Oltasıyla oynattım biraz keyiflenir diye oynadı ama yine hareketleri aynı. Yemesinde falan sıkıntı yok. Ben bu hareketlere anlam veremedim siz bana yardımcı olun. kedim erkek ankara kedisi kısır.

1 CEVAP

Yaptığınız bir hareketten veya sıktığınız bir kokudan hoşlanmamış olabilir:))