Lütfen Çok Acil Yardım Edin

Asaceren

merhabalar annesiz yaklaşık 3 haftalık kedilerimiz var sabah süt tozları bitti bir ihtimal petshoplar açıktır diye gittim ama açık değil marketlerde aćık deģil en azından bir günlüğüne süt ile bir mama tarifi vardı onu yaparım diye düşündüm heryer kapalı ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.

6 CEVAP

Fatmaduven

İnternetten sipariş verin . O zamana kadar lakdossuz süt kullanın . Petlabi sen alabilirsiniz çabuk geliyor . Ben bu aralar sipariş verdim 2 günde eşime ulaştı.

Anonymus552223

Süt yerine yogurt verin cok zirda kaldiysaniz bence. 3 haftaliklar bazi seyleri püre yaosaniz yiyemezler mi acaba, tavuk suyu falan

Anonymus552223

Ishal olursa cok kotu olur, pirinci et suyunda bayagi haşlayip sulu püre yapsaniz yarina kadar tutmaz mi

LadyAndCat

Aycan Hanım;
SÜT MÜ DEDİNİZ ???
Bildiğimiz inek sütü?
Bebek kedilerin bunu sindiremediklerini biliyor musunuz?

LadyAndCat

Ceren Hnm;
Bu akşam için idareten bebek kedi yaş maması verebilirsiniz elinizde varsa veya normal kuru mamayı suyla ıslatıp vermeye çalışın. Yarın sokağa çıkabilirsiniz böylece süt tozunuza ulaşabilirsiniz...

Ayycann03

Ekmeğin içini ufalayın ama bayağı ufak bir şekilde sütü ısıtın süt çok olucak şekilde sonra verin