Paylaşım Desteği

Htcozlp

Merhaba!Görmeyenler için kedime 2 gün önce ıslak fip teşhisi kondu.Bu süreçte ilaç aramam,tedaviye destek olacak insalar bulmam için surekli paylaşım yapıyorum, ilanımi paylaşarak destek olmak isterseniz beni ınstagramdan takip edebilir misiniz ?
Kişisel hesabim :birdevinim
Kedim için actigim hesap :badeninumuduol

8 CEVAP

psabrk

Hepimiz ufakta olsa destek çıkarsak eminimki gerekli miktarı toplarız.Gerekli bütçeyi en kısa zamanda umarım paylaşırsınız bizlere ...

Katya06

İlaç bulanabilir ise ben ve erkek arkadaşımda destekte bulunmak istiyoruz. Bu sitedeki herkesten biraz duyar ve yardım belkide badeyi kurtarabilir. Bizim başımıza gelseydi yalnız ve çaresiz ne yapardık? Badenin yanında olalım..

Htcozlp

Ilaci bulduk,fakat şuan en iyisini bulabildik,normalde bu kadar pahalı değilmiş.320 -340 dolar arasında..Burda belki destek için yazmam yasaktır diye ınstagramimi yazdım,belki yardımcı olmak isterseniz orada ulaşabilirsiniz ????????

Zeke

İlaç bulundu demiştiniz sanki:(
Peki toplanması gereken ücret nedir onu biliyor musunuz?

Zeke

Sizi ekliyorum birazdan, yarın da birkaç kişiyle konuşup neler yapabiliriz diye dönüş yapacağım.
İnşallah iyi olacak kediniz ❤

Htcozlp

Tedavinin 1.ayını doldurduk.Savaşıyoruz..Bade çok güçlü bir kedi.Ilacları borçla,bağışlarla aldık,şuan 2 haftalık ilaçlarımız var..Sonrası için de toplamaya devam ediyorum.Badenin durumu çok iyi,görseniz bu kedi nasıl fipli dersiniz eminim..Burada destek olan herkese çok teşekkür ederim ,uzun zamandır giremiyorum, instagramda aktifim,sesimizi duyurmamız için,Bade'nin nasıl iyileştiğini görmek için bizi takip etmek isterseniz ınstagram adımız: badeninumuduol

Burcu_77

Bende paylaşarak yardımcı olabiliyorum. İnşallah biran önce sağlığına kavuşur.

Htcozlp

Çok teşekkür ederim, inşallah bir an önce tamamen iyileşecek Bade