Kedimi Nasil Kusturabilirim

denizimm

kedim tuyleri yalarken icine tuyleri giriyo ve arada bunlar topak haline gwliyomus nasil kusturavilirim internette cime olan bi yere cikarin koklayinca kendiligindenkusar diyo ama 1 ay denedim hic bir sey olmuyo

5 CEVAP

Siz kusturamazsınız. Vakti gelince topak olan veya biriken tüyleri kendisi kusarak çıkartabilir. Boğazını rahatlatmak için bunun için özel üretilmiş bir macun alabilirsiniz.

Badems

Siz kusturamazsınız. Kedi çimleri var, bunları alabilirsiniz bunu yerse kusar. Malt macun yedirirseniz eğer düzenli olarak dışkıyla atar.

aslisrkyy

Aynı sorun tırmıkta olmuştu malt macun çözüyor

polo

yani siz neden kusturmak için ugraşıyorsunuz orasını anlamadım benim yavrum hiç kusmadı düzenli olarak haftada 2 defa malt macun veriyorum hem tuvaleti düzenli şişkinlik hemde kusma derdimiz yok dışkısında tüyler görünüyor zaten en saglıklısı bu bende üretene teşekkür etmek lazım.....

Shaagy

O rahatsız olunca kusar dışarıyla ilgisi yok beklemediğin bi anda öksür ilk sonradan kusar